RUBY SURVIVAL

 Ruby Survival

Minecraft Ruby Survival oyunu bilgilendirme sayfasına hoşgeldin. Bu sayfada Ruby Survival oynamak ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsin.

Ruby Survival, arkadaşlarınla beraber survival oynayabileceğin bir Minecraft oyunudur. KadimBlok'da onlarca oyuncu arasından yeni arkadaşlıklar edinebilir veya mevcut arkadaşlarınla survival oynayabilirsin.

Ruby Survival Oyununun Amacı

KadimBlok Ruby Survival oyununda amacını kendin belirle. Oyundaki birçok alanda liderliği hedefleyebilir veya haritanın bir köşesinde mutlu bir balıkçı hayatı yaşayabilirsin.

Ruby Survival Nasıl  Oynanır

Minecraft Ruby Survival özünde sadece bir hayatta kalma oyunu olsa da binlerce kişiyle beraber olaylar çok kolay bir şekilde bambaşka boyutlara ulaşabiliyor. Temel hayatta kalma içgüdülerini kullan, maden kaz, para kazan, kaleni inşaa et (ya da küçük bir kulübe), savaş, kazan, kaybet... 

Ticaret Yap

Ruby Survival'un en parlak özelliklerinden birisi ticaret sistemidir. Değerli eşyalarını açık artırmayla satabilir veya elinde çok olan malzemeleri bir toptancı edasıyla Tüccar'da satışa koyabilirsin. Bu ticaret tamamen oyuncular arasında döner. 

Hayatta Kal

Her hayatta kalma oyununda olduğu gibi Ruby Survival'da da hayatta kalmak birinci önceliğin olmalı. Hayatta kalamazsan, kaybedersin.

Yeni Arkadaşlar Edin

Ruby Survival onlarca oyuncusuyla çokça arkadaş edinebileceğin bir ortam. İstersen yalnız gir ve bir sürü arkadaşlar edin veya zaten arkadaş olduğun insanlarla survival oyna. Belki de ikisini birden yaparsın he?

Savaş

İstersen doğada kendi koru, istersen saldır. İstersen bunları Ruby Survival'a özel düello arenalarında oyun parası karşılığında yap. Aman! İksiri içtiğin zamana bile dikkat etmelisin.

Yeni Yaratıkları ve Eşyaları Keşfet

Minecraft Ruby Survival, daha önce Minecraft'ta görmediğin yaratıkları ve eşyaları içerir. Sakin sakin kömür kazarken arkandan yaklaşan bir hayalet olmadığından emin olmak her zaman kolay olmaz fakat bu heyecanı bir kere tattığında adrenalin bağımlısı olmaya bir adım daha yakınsın demektir. Ayrıca Ruby Survival'ın adını aldığı yakut araç-gereçler ve zırhlar gibi birçok farklı eşyalar da Ruby Survival oyununda, sadece KadimBlok'da!

Ruby Survival Oyununu Nasıl Oynarım?

Ruby Survival oynamak için KadimBlok Minecraft Launcher indirdikten sonra sitemizde oluşturduğun hesap bilgileri ile "Çoklu Oyuncu" menüsünden KadimBlok'a giriş yap.

Lobilerimize ulaştığında envanterinde Oyun Menüsü (pusula eşyası) olacak. Sağ tıklayıp üzerinde "Ruby Survival" yazan eşyaya tıklayarak Ruby Survival oynayabilirsin.